Hakkımızda

İlk Olarak 1997 Yılında, Emin SÖNMEZ Tarafından Kurulan BİRLİK İNŞAAT,

Önceliği Her Zaman Müşteri Memnuniyeti, Doğayı Korumak ve Kaliteli Yaşam Alanları İnşa Etmek Olmuştur. Bu Amaçla Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp İlçeleri Genelinde Üstlendiği Bütün Projeleri Tamamlamış 2.000′ in Üzerinde ki Konutu Başarı ile Teslim Etmiştir.

Satış Sonrası Hizmetlerinde de BİRLİK İNŞAAT Her Zaman Farkını Göstermiştir. Bayrampaşa İlçesinde Sanayii ve Konutta İlk Kentsel Dönüşümü Yaparak Sektörde Öncü Bir Firma Olduğunu Kanıtlamıştır. Sektördeki Diğer Öncü Firmalarla Yapılan İştirakler Sonucu Gücüne Güç Katan BİRLİK İNŞAAT Konut ve Otel Projeleri ile Yatırımlarına ve Hizmetlerine Hızla Devam Etmektedir.

Birlik Grup

“İlk olarak 1997 yılında Eyüp 5. Noterinde 28400 nolu kat karşılığı inşaat sözleşmesi ile EMİN SÖNMEZ tarafından kurulan BİRLİK İNŞAAT önceliği her zaman müşteri memnuniyeti, doğayı korumak ve kaliteli yaşam alanları inşa etmek oldu.

Bu amaçla Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Eyüp genelinde 1.200’ün üzerinde konut teslim eden BİRLİK İNŞAAT, Bayrampaşa’da sanayii de ve konutta ilk Kentsel Dönüşümü yaparak sektörde öncü bir firma olduğunu kanıtlamış oldu. Sektördeki diğer öncü firmalarla yapılan iştirakler sonucu gücüne güçkatan BİRLİK İNŞAAT Bayrampaşa’da yeni konut projeleri ve otel projesi ile yatırımlarına ve hizmetlerine devam etmektedir.”

Birlik İnşaat

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Birlik İnşaat, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir. Birlik İnşaat’ın başarıyı

  • Mühendislik Hizmetleri
  • Harfiyat
  • Vinç

Kentsel Dönüşüm Nedir?

Kentsel Dönüşüm Tüm TÜRKİYE’ deki eski, depreme dayanıksız ömrünü tamamlamış binaları kapsamaktadır.

Bu tip mevcut binaların gayri menkul sahibinin veya sahiplerinin talebi doğrultusunda vergi ve harçlardan muafiyet sağlanarak aynı zamanda Bankaların düşük faizli Kentsel Dönüşüm Kredisi Avantajı ile mevcut binaların iskanlı daha dayanıklı ve modern binalara dönüşmesi amacı ile 31.05.2012 Tarihinde 6306 Sayılı KENTSEL DÖNÜŞÜM KANUNU çıkmıştır.

Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmek için Apartman, Site veya Müstakil eviniz için. Deprem Risk Raporu almanız gereklidir. Kentsel Dönüşüm İskanlı, Kat İrtifaklı, Arsa Tapulu, Gece Kondu gibi konutlar da faydalanabilir.

Bunu için bir binadan bir kişinin başvurması yeterli olacaktır.  Deprem Risk Raporu sonucuna göre deprem riskli, hasarlı veya ömrünü tamamlamış binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda Başka yerleşim bölgelerine kaydırılma korkusu yaşamadan şuan evlerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz.

Gayri Menkul Sahipleri 18 Ay Boyunca Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Alabilirler.

Daha Detaylı Bilgi için : www.csb.gov.tr den bilgi alabilirsiniz.

Projelerimiz

Yıldırım Rezidans

Birlik life 61

Birlik Life Cadde

Monreve

Golden Tulip

Bayrampaşa Otel 2